Profesjonalne centrum wterynarii Oświęcim

O nas

Gabinet Weterynaryjny Animal-Vet

Działa od 4 września 2006 roku. Założony został przez młodych lekarzy weterynarii Ewelinę Świerz i Jarosława Kołodziejczyka. Na początku gabinet mieścił się w Oświęcimiu przy ul. Krzywej 2e. Obecnie naszą wspólną pasję, jaką jest praca w Gabinecie Weterynaryjnym Animal-Vet Zasole prowadzimy już, jako małżeństwo we własnym budynku w Oświęcimiu przy ul. Garbarskiej 10. Lecznictwo zwierząt jest spełnieniem naszych wczesno młodzieńczych marzeń, które wspólnie i uparcie realizowaliśmy najpierw podczas nauki w Technikum Weterynaryjnym w Zespole Szkół Rolniczych w Nowym Targu, a następnie podczas studiów na wydziale Medycyny Weterynaryjnej na ówczesnej Akademii Rolniczej w Lublinie. Korzystając z naszego doświadczenia, realizujemy również wspólne hobby, jakim jest prowadzenie hodowli berneńskiego psa pasterskiego. W tym zakresie możemy się pochwalić sukcesem, czyli trzykrotnym zdobyciem tytułu: najlepszej hodowli psów ras szwajcarskich w Polsce.

Pacjentami gabinetu Animal-Vet Zasole są głównie małe zwierzęta towarzyszące - psy, koty, gryzonie, ptaki ozdobne itp. Mimo niedługiego czasu działania, gabinet zyskał już uznanie i sympatię wielu mieszkańców Oświęcimia i okolic. Dla naszych pacjentów przez cały czas doposażamy nasz gabinet w najnowszy sprzęt do diagnostyki i lecznictwa. Możemy już korzystać z nowoczesnego aparatu ultrasonograficznego, piezodentu, oto laryngoskopu, mikroskopu itd. W planach najbliższych jest zakup cyfrowego aparatu RTG. Jesteśmy w trakcie prac wykończeniowych w naszym szpitalu dla zwierząt. Istnieją dalsze plany rozwoju naszego gabinetu, ale o tym będziemy informować na bieżąco. Oczywiście sprzęt to nie wszystko, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe przez udział w warsztatach i sympozjach szkoleniowych. Rozpoczęliśmy też staż w specjalistycznej klinice ortopedii i traumatologii weterynaryjnej w jednej z renomowanych zagranicznych Kinik. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomagają nam ciągle poszerzać ofertę usług świadczonych dla Państwa milusińskich. Czynnie uczestniczymy również w pomocy dla zwierząt bezdomnych. Prowadzimy adopcję bezdomnych psów i kotów, działając przez założone przez nas Stowarzyszenie Psie Serce. Naszych bezdomnych podopiecznych można zobaczyć na stronie www.adoptujpsakota.pl.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i wsparcie w drodze do powstania tego gabinetu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową oraz odwiedzania Gabinetu Weterynaryjnego Animal-Vet Zasole gdzie do Państwa dyspozycji jest nasza kadra, której celem jest zapewnienie Państwa zwierzakom najlepszej możliwej ochrony zdrowia.